Ogólnopolska Konferencja Wychowanie Wodne w ZHP Lubuskie Mazury 2025
- lubuskiemazury
- 19 mar
- 1 minut(y) czytania
Ogólnopolska Konferencja Wychowanie Wodne w ZHP Lubuskie Mazury 2025
W dniach 14-16 marca 2025 roku na terenie malowniczych Lubuskich Mazur odbyła się Ogólnopolska Konferencja "Wychowanie Wodne w ZHP". Wydarzenie skupiło harcerzy, instruktorów oraz specjalistów z zakresu ratownictwa wodnego.
Harcerze na straży bezpieczeństwa wodnego
Jednym z kluczowych tematów konferencji była rola harcerzy w ratownictwie wodnym oraz ich zaangażowanie w akcje usuwania skutków powodzi. W ramach wydarzenia odbyły się warsztaty praktyczne, podczas których uczestnicy mogli doskonalić swoje umiejętności.
Podsumowanie
Ogólnopolska Konferencja "Wychowanie Wodne w ZHP" to wydarzenie, które pozwoli harcerzom rozwinąć kompetencje związane z ratownictwem wodnym i zarządzaniem kryzysowym. To także doskonała okazja do budowania środowiska, które łączy pasję do wody z misją niesienia pomocy innym. Bezpieczeństwo na wodzie i w jej otoczeniu to wyzwanie, do którego harcerze ZHP są doskonale przygotowani – a konferencja potwierdza ich gotowość do działania.
Comentários