Print Friendly, PDF & Email
 Lubuskie Konfrontacje Artystyczne, to cykl wydarzeń o charakterze przeglądów, adresowanych do dzieci i młodzieży szkolnej województwa lubuskiego, realizujących swoje twórcze zainteresowania w następujących dziedzinach sztuki: recytacja, teatr, taniec, piosenka, fotografia, film, muzyka oraz plastyka.
Strzelecki Ośrodek Kultury realizuje przeglądy w dziedzinie: teatr, taniec i piosenka o zasięgu powiatowym.
Powołane z inicjatywy dyrektorów instytucji kultury z województwa lubuskiego Lubuskie Konfrontacje Artystyczne, to cykl wydarzeń o charakterze przeglądów, adresowanych do dzieci i młodzieży szkolnej województwa lubuskiego, realizujących swoje twórcze zainteresowania w następujących dziedzinach sztuki: recytacja, teatr, taniec, piosenka, fotografia, film, muzyka oraz plastyka.
Strzelecki Ośrodek Kultury realizuje przeglądy w dziedzinie: teatr, taniec i piosenka o zasięgu powiatowym. Pierwszym przeglądem z cyklu LKA będzie PIOSENKA?️ , planowany termin to 5 kwietnia 2022r. Wkrótce na naszej stronie udostępnimy formularz zgłoszeniowy i regulamin imprezy. Zapraszamy do udziału szkoły i instytucje kultury.
Dodaj na Facebooku
Pin It